KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976235
nr 1497 6235
Oidentifierad konstnär. Rysk konstnär, 1969. Signerad. Olja på duk, 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 57x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:45:12
22/10 18:59:30
100 kr
24/10 01:30:00